קצת עלינו

חלום של מעבר דירה, או…

מה הביא אותי עד הלום

יש רגע בחיים של כל אנוש, בו הוא עומד בצומת ובכל פניה מחכה לו הזדמנות אחרת.
כשהגעתי אני לצומת הזו, לאן שלא התבוננתי היה כתוב ל"דוקטור סדר".
עם תואר שני באמנות ועיצוב, ושנים ארוכות בתפקידי ניהול בכירים בתחום הלוגיסטיקה והתפעול. ידעתי שלתוך דוקטור סדר אוכל לפרוט ולממש למוצר אחד שלם את כל הידע והניסיון שצברתי במהלך חיי הבוגרים, באמנות ועיצוב, בניהול, בשרות, בלוגיסטיקה בתפעול, וכל מה שצריך כדי לעשות את דוקטור סדר לעסק מצטיין.
מאז, אני מתעוררת יום יום מתוך תחושת זכות ושמחה לעשות, לתת שרות, להתפתח, לפגוש את בני האדם ולדעת שאני יכולה  להואיל, לעזור, להושיט יד ברגע לא פשוט(גם אם שמח מאד) של מעבר דירה.
אנחנו, צוות דוקטור סדר ואני, מאמינים שלתת שרות זו זכות. על הזכות הזו, אנחנו אומרים תודה בכל פעם שאתם הלקוחות שלנו פותחים את דלתכם ומכניסים אותנו אל ביתכם.
אנחנו פה כדי לתת לכם את השרות הטוב ביותר.

השרותים המוצעים ללקוח: מיון ,אריזה, סדר וארגון, פריקה וסדור לאחר מעבר דירה, הן בבית הן במשרדים והן בסיטואציות חיים מגוונות של שמחה ועצב, מעבר או חזרה מחו"ל, מעבר לדיור מוגן, פרדה, וגם איחוד שני בתים לאחד.

הדבר הכי הכי חשוב לצוות העובדים ולי, הוא השרות. הדברים האלה הקטנים שלא כתובים בשום חוזה. מכאן אני מכוונת את לקוחותי לכל איש מקצוע נוסף לו הם זקוקים, וגם דואגת לכל התאומים הלוגיסטיים כדי שהמעבר יהיה חלק, ללא טרטורים ומעידות של נותני שרות שמדייקים קצת פחות ממני.

כהחלטה עיסקית אסטרטגית אף איש מקצוע אינו משלם ל"דוקטור סדר" עמלה על הכוונת הלקוחות אליו, אבל הוא נדרש לעמוד בסטנדרט גבוה של עמידה בזמנים ומתן שרות, ללא אותיות קטנות.

בתום העבודה הלקוח ישלם ישירות לנותן השרות.אני אשמח להמליץ ולכוון לחברות הובלה, חברות ניקיון, אנשי שיפוץ, מעצבים, אדריכלים, נגרים, יעוץ סאונד, רסטורציה וכל בעל מקצוע אחר הקשור לטיפול בבית.
והנה, שוב תודה. איזה מזל יש לי שכלכך הרבה משפחות ואנשים מתקשים בארגון מעבר ביתם ופונים לדוקטור סדר לעזרה.

תודה רבה!

הצוות

הדוקטור ובעלים

רונית גור

הדוקטור ובעלים

אז כשמדברים על הדוקטור, מדברים עלי. נכון.
הגעתי אל הדוקטור, עם תואר שני באמנות ועיצוב, קריירה של אמנית מיצב, ועוד עשר שנים של ניסיון בניהול תפעולי ולוגיסטיקה. בדרך, אני ממלאה שני תפקידי סמנכ"לות בתחום הלוגיסטיקה והתפעול. בדוקטור סדר אני מממשת את כל היכולות והניסיון שצברתי באמנות ועיצוב, בלוגיסטיקה ותפעול, בהבנה לעומק של סדר, והכי הכי חשוב- במתן שרות.

העובדים שלנו

הצוות בדוקטור סדר, מורכב מתשתית קבועה וותיקה של עובדות וגם עובדים שאיתנו כבר שנים ארוכות, יחד עם כח אדם חדש שמצטרף כל שנה.

איתנו – סטודנטים שהגיעו בתואר ראשון ועזבו בתוך הדוקטורט, ויש אמהות שמעדיפות משרה חלקית כי הכי חשוב להן לגדל ילדים, ויש כאלה שמגיעים אלינו לכמה חודשים כשהם בין לבין, ויש כאלה שבחרו בדוקטור כבית והם איתנו קבוע ולאורך הרבה שנים.

כולם כולם, אוהבי סדר, עובדים מהלב ומהשכל וממש אכפת להם שכל בית שהם מגיעים אליו יקבל את הטוב ביותר שיש להם לתת הן באריזת הבית לפני מעבר דירה,הן בפריקה וסדור לאחר מעבר דירה, והן בעזרה כשבאים פשוט למיין לסדר ולארגן בית.

אם אתם אוהבים סדר וארגון ומחפשים עבודה – מקומכם איתנו! הצטרפו לצוות של דוקטור סדר. לפרטים נוספים אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.