הצוות

הדוקטור ובעלים

רונית גור

הדוקטור ובעלים

אז כשמדברים על הדוקטור, מדברים עלי. נכון.
הגעתי אל הדוקטור, עם תואר שני באמנות ועיצוב, קריירה של אמנית מיצב, ועוד עשר שנים של ניסיון בניהול תפעולי ולוגיסטיקה. בדרך, אני ממלאה שני תפקידי סמנכ"לות בתחום הלוגיסטיקה והתפעול. בדוקטור סדר אני מממשת את כל היכולות והניסיון שצברתי באמנות ועיצוב, בלוגיסטיקה ותפעול, בהבנה לעומק של סדר, והכי הכי חשוב- במתן שרות.

העובדים שלנו

הצוות בדוקטור סדר, מורכב מתשתית קבועה וותיקה של עובדות וגם עובדים שאיתנו כבר שנים ארוכות, יחד עם כח אדם חדש שמצטרף כל שנה.

איתנו – סטודנטים שהגיעו בתואר ראשון ועזבו בתוך הדוקטורט, ויש אמהות שמעדיפות משרה חלקית כי הכי חשוב להן לגדל ילדים, ויש כאלה שמגיעים אלינו לכמה חודשים כשהם בין לבין, ויש כאלה שבחרו בדוקטור כבית והם איתנו קבוע ולאורך הרבה שנים.

כולם כולם, אוהבי סדר, עובדים מהלב ומהשכל וממש אכפת להם שכל בית שהם מגיעים אליו יקבל את הטוב ביותר שיש להם לתת הן באריזת הבית לפני מעבר דירה,הן בפריקה וסדור לאחר מעבר דירה, והן בעזרה כשבאים פשוט למיין לסדר ולארגן בית.

אם אתם אוהבים סדר וארגון ומחפשים עבודה – מקומכם איתנו! הצטרפו לצוות של דוקטור סדר. לפרטים נוספים אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.